Toplam Kalite Yönetimi

Saray Alüminyum’un Kalite Güvence Sistemi, müşteri memnuniyetinin teminatıdır. Saray Alüminyum kullandığı ham maddeden, üretim proseslerinde ki titiz kalite kontrol aşamaları ile sadece bugün için değil 10 sene sonrasında da için müşteri memnuniyetinin var olmasını hedeflemiştir.

ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi

‘Kalite’, bizim için boş bir slogan değildir. Kalitemiz, ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi ile belgelenmiş olup, tasarımdan ürünün adres teslim edilmesine kadar tüm aşamalar gerek firma içi gerekse ISO 9001 Belgelendirme kuruluşunun düzenli denetimi ve gözetimi altındadır.

QUALICOAT: Alüminyum Boyanmasında Üstün Kalite Markası

Boyalı profil için kullandığımız boyadan, boyama öncesi yüzey hazırlama prosesinde kullanılan kimyasallara kadar tüm boyama prosesi alüminyum profil üzerindeki boya tabakasının fiziksel ve kimyasal özellikler, Avrupa QUALICOAT Spesifikasyonun güvencesi altındadır. Böylece, ürünün kullanım ömrü, UV-dayanımı, harici etkilere ve UV etkilerine karşı dayanımı, renk solmazlığı gibi önemli özellikler, Avrupa QUALICOA Belgesinin güvencesine sahiptir.

QUALANOD: Alüminyum Eloksal Kaplamadan Üstün Kalite Markası

Profillerimizin eloksal kaplama prosesinde kullanılan kimyasallardan eloksal tabakasının fiziksel ve kimyasal özelliklerine kadar tüm eloksal prosesi Avrupa QUALANOD Spesifikasyonun güvencesi altındadır. Böylece, ürünün kullanım ömrü, UV-dayanımı, harici etkilere ve UV etkilerine karşı dayanımı, renk solmazlığı gibi önemli özellikler, Avrupa QUALANOD Belgesi’nin güvencesine sahiptir.